Obálka knihy: Nejlepší ferraty Švýcarska

O knize

Jsme přesvědčeni o tom, že švýcarské hory patří mezi nejkrásnější části Evropy. Víc než kde jinde se tu snoubí dokonalost přírody a šetrného lidského přístupu k osidlování hor. Stejně tak jsme fascinováni i švýcarskými zajištěnými cestami. Není jich tolik jako v jiných alpských zemích, ale svou nápaditostí nás nepřestávají překvapovat.

Kniha obsahuje detailní popis 24 nejkrásnějších švýcarských ferrat, vybraných na základě našich mnohaletých zkušeností se švýcarskými horami. Cesty jsou různých obtížností a charakterů, aby si na své přišel každý milovník zajištěného lezení. Každá ferrata je popsána detailně, nechybí informace o přístupu a sestupu, k dispozici jsou i kvalitní a detailní mapy s velkým rozlišením, časové náročnosti, připojeny jsou GPS souřadnice významných bodů a celé trasy ve formátu gpx pro vaše GPSky, mobilní telefony či tablety.

A to není všechno – součástí každé trasy jsou i tipy na další aktivity v okolí. Kniha vám tak pomůže zpestřit výpravu za adrenalinem, nabídne aktivity v případě špatného počasí, nebo poskytne dostatek tipů pro kamarády, kteří ferratám neholdují. Všechny trasy máme poctivě prochozené a průvodce vám předkládáme v takové podobě, abyste už žádný další informační zdroj nepotřebovali. Podívejte se na naši ukázku zdarma

Knihu získáte ve formátu EPUB, takže je snadné ji využít na vašich telefonech, tabletech, čtečkách či počítačích.

Tento elektronický průvodce stojí 259 Kč, platbu můžete provést převodem na náš bankovní účet (viz níže).

Více než 150 stran plných informací o zajištěných cestách ve Švýcarsku!

Jak knihu koupit?

Zašlete objednávku v podobě e-mailu na adresu info@nejlepsiferraty.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení a ideálně zdůrazněte, že objednáváte knihu "Nejlepší ferraty Švýcarska".

Zpět vám přijde potvrzující e-mail s číslem účtu, na nějž převedete platbu ve výši 259 Kč, a přidělené zákaznické číslo, které zadáte v podobě variabilního symbolu.

Ihned po připsání platby na náš účet vám na uvedený e-mail zašleme odkaz ke stažení knihy společně s potvrzením o uhrazení částky.

Stále váháte?

K dispozici je ukázka zdarma, která obsahuje obsah a popis jedné zajištěné cesty. Ukázka je ve formátu PDF.

Autoři:

Eliška Pastuszková a David Kozubík

horští průvodci

Kontakt

Budeme rádi za vaše názory a připomínky

Nezbytná formalita:

Vydavatelem a prodejcem elektronické knihy Nejlepší ferraty Švýcarska je Eliška Pastuszková, vedená v evidenci ŽÚ Magistrátu města Zlína, IČ: 88917851.

Obchodní podmínky (ve formátu pdf)

Slibujeme, že uvedené e-mailové adresy a další údaje nebudeme nijak dále využívat, ani je neposkytneme dalším osobám, výjimku tvoří pouze případný informační e-mail z naší strany o aktualizaci knihy či novém vydání tohoto či jiného průvodce.

Sending...